Статті

Створення бренду логотипу в Україні. Розробка унікального логотипу бренду.Логотип є найважливішою складовою бренду. Дуже часто ми запам'ятовуємо більше сам логотим (колір, форму), шануємо назву бренду. Відповідно до поточних маркетингових тенденцій багато компаній навіть позбавляються згадки власної назви як у рамках рекламних компаній, так і безпосередньо на товарах і упаковках, залишаючи лише знайомий всім знак — частина логотипу бренду. Так роблять: МТС, Apple, Adidas, Nike та ціла низка інших всесвітньо відомих брендів. Цей спрощений підхід пояснюється сутністю логотипу.

Логотип є унікальною графічною формою вираження ідеї та суті бренду. Створення логотипу бренду представляє в основному розробку знака та написання назви. Знак відображає багатогранність ідеології, політики та способу донесення місії та філософії бренду. Всі рекламні компанії бренду формують унікальний образ бренду, який знаходить своє втілення в одному єдиному логотипі. Таким чином, створення дизайну логотипу передбачає об'єднання двох протилежних його властивостей: максимальну простоту графічної форми бренду, глибокий зміст та різноманітні аспекти філософії бренду.

Створення унікального логотипу - дуже важке завдання, відповідно до якого необхідно створити простий, але максимально запам'ятовується знак, використання якого буде можливим у подальшій роботі над брендом (поліграфічна продукція, сайт, зовнішня рекламна компанія).

Дизайн логотипу не повинен бути схожим на інші логотипи. Він повинен відповідати художнім вимогам до гармонії, форми, композиції та кольору. Логотип повинен викликати у споживачів потрібні емоції та розкривати основні цінності бренду.


Замовити комплексне створення бренду в нашій студії
Ви можете за телефоном: +38 067 799-84-98.


 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98