Ребрендинг

Роботи > Ребрендинг

Повний ребрендинг ТМ:

Нашу студію було відібрано та виграно тендер з репозиціонування бренду компанії ТОВ “Еталон-Україна”.

Роботи включали такі етапи як:

  • 1 Створення легенди бренду.
  • 2 Ребрендинг логотипу.
  • 3 Розробка місії та філософії компанії.
  • 4 Розробка позиціонування компанії.
  • 5 Створення бренд-буку.

Питна вода ТМ "Еталон" на ринку України вже понад 16 років. Вода видобувається зі свердловини завглибшки 323 метри Юрського геологічного горизонту та доочищується фільтрами американського виробництва. Вся продукція підприємства сертифікована, а виробництво має Атестат Держстандарту.

ТОВ "Компанія Субос" - виробник артезіанської негазованої питної води ТМ "Еталон", підтвердила відповідність продукції жорстким вимогам міжнародних стандартів якості та отримала міжнародний сертифікат якості NSF International. Наявність сертифікату NSF відкриває можливість виходу продукції ТМ «Еталон» на міжнародний ринок, підвищує конкурентоспроможність товару та зміцнює довіру до питної води «Еталон» як до безпечного та високоякісного продукту.

Перед початком роботи для керівництва нашої студії було організовано екскурсію на підприємство, де були показані всі етапи виробництва води. Після цього було проведено переговори з керівництвом ТОВ «Еталон Україна».


Створення легенди бренду:

Роботи з ребрендингу почалися зі створення легенди бренду. Після розгляду двох запропонованих легенд (історичної та футуристичної) замовник зупинився на історичній легенді бренду, яка була дуже ретельно опрацьована, закріплена реальними історичними фактами та цифрами, а також поєднана з реальними поточними фактами з життя та діяльності компанії.

Нижче наведено невеликий уривок легенди бренду ТМ "Еталон":

Фірма “ЕТАЛОНЪ”.

У 1868 році київськими купцями було організовано Фірма “ЕТАЛОНЪ”. Вони багато подорожували Європою (а там уже в порядку звичайних речей був видобуток і продаж чистої води у великих містах), звідки і прийшла їм думка налагодити таку справу, як продаж чистої води, яка була дуже затребувана у місті. Саму ідею вони почерпнули, спілкуючись з французькими та бельгійськими бізнесменами, які допомогли їм з інженерами (за цим профілем у Києві не було таких фахівців) та обладнанням (було закуплено в Англії).

Назва фірми “ЕТАЛОНЪ” (з франц. étalon) говорила сама за себе – це вода, яка є еталоном чистоти, як з точки солей та мікроелементів, так і з погляду відсутності в ній шкідливих забруднень та хвороботворних організмів. Це ЕТАЛОН, який має найвищі властивості “правильної” води для людини.

За допомогою спеціального обладнання було пробурено артезіанську свердловину. Були встановлені парові насоси та спеціальні цистерни, до яких закачувалась вода. Добута таким чином вода проходила через очищення (фільтри з активованого гранульованого вугілля). Процес фільтрації води удосконалювався з появою мікроскопа, що дало змогу спостерігати сторонні частинки та забруднюючі речовини у воді, яка здавалася чистою для неозброєного ока (була створена спеціальна лабораторія).

На початку 70-х років працювало 40 осіб, з яких штат водовозів складався з 28 осіб. За допомогою спеціальних бочок на підводах вони доставляли воду до: Київських ресторанів, банків, гімназії, військових училищ, Міської Думи та інших державних закладів, а також дворян……Наші дні.

Нова ера роботи компанії розпочалася у період Незалежної України у 1998 році. Правнуки київських емігрантів вирішили відновити легендарний Київський “ЕТАЛОН”. Таким чином, була створена компанія ТОВ "Еталон-Україна", яка стала займатися доставкою води по Києву та в регіони, а також підприємство ТОВ "Компанія Субос", що випускає саму продукцію. До речі, назва “Субос” була символічно утворена від назви міста Бостон, з якого були засновники компанії.

Для компанії закупили найсучасніше обладнання та впровадили новітні технології, що дозволило випускати широкий асортимент продукції.

В цей же час в Україні була зареєстрована торгова марка ЕТАЛОН, під якою стала вироблятися та продаватися артезіанська питна вода…Редизайн логотипу:

Однією з найважливіших робіт було зробити редизайн логотипу, при цьому зберігши форму, колір та стилістику існуючого логотипу.

Новий логотип зберігає основні тенденції стилістики дизайну існуючого, але доопрацьований за шрифтом, кольоровою гамою та новим позиціонуванням торгової марки.

У новому логотипі відображено:

СУТНІСТЬ БРЕНДУ
Вода ТМ «ЕТАЛОН» – унікальна за мікроелементним складом артезіанська негазована вода. Вода має оздоровчий вплив на клітинному рівні. Завдяки цій воді відбувається очищення та оздоровлення людського організму. Вона дозволяє споживачам зберігати яскраве відчуття життя, красу, здоров'я та енергію у будь-якому віці.

ОСНОВНА ІДЕЯ БРЕНДУ
Природна та натуральна вода, яку необхідно пити щодня.

ХАРАКТЕР БРЕНДУ
Динамічний бренд, з потенціалом та перспективою стати Національним.

ЦІННОСТІ БРЕНДУ
Чиста, свіжа, корисна вода.

Розробка місії та філософії компанії:

Головна місія компанії – забезпечити потреби суспільства в якісній воді корисною для здоров'я та зайняти лідируючі позиції на ринку товарів питної води в Україні. Місія компанії полягає у вихованні у людини правильного ставлення до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких (рідних, друзів, співробітників компанії).

Була прописана мета та філософія компанії, що включає різні принципи.

Розробка позиціонування компанії:

Позиція бренду – основа усієї його комунікаційної кампанії.

Позиціонування бренду ґрунтується на таких основних елементах:


Була виконана робота з відображення всіх основних елементів бренду.Створення фірмового стилю:

Створення брендбука:Відгук:

П.І.Б.: Карплюк Вікторія

Компанія: ТОВ “Еталон-Україна”

Посада: Начальник відділу маркетингу

Країна, місто: Україна, м.Київ

Протягом року було проведено дуже велику роботу з ребрендингу нашої торгової марки – починаючи від створення легенди бренду і закінчуючи повністю новим фірмовим стилем та узагальненням усіх матеріалів у бренд-буку.

Хочу сказати, що було дуже приємно працювати з хлопцями, вони пропонували безліч варіантів редизайну нашого логотипу, навіть більше, ніж ми очікували.

Робота була зроблена вчасно. Студія врахувала всі наші побажання та був створений чудовий бренд-бук. Ми дуже задоволені новим фірмовим стилем.

Хотілося б висловити щиру подяку відповідальній та талановитій команді «FloMaster Studio»!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98