Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Компанія з м. Одеса (Україна) працює з 2004 року і на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників металопластикових вікон та дверей з німецького профілю REHAU на півдні України.

Замовником ставилося завдання розробити назву, яка була б пов'язана з напрямком діяльності компанії, а саме з виробництвом та монтажем металопластикових вікон та дверей.

Після обговорення всіх запропонованих варіантів, Замовник зупинився на назві Новікон.

НОВІКОН - вигадане слово, основними складовими якого є такі слова як вікна, нове, новизна.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво та продаж металопластикових конструкцій. Мобільні бригади монтажників здійснюють виміри, демонтаж та монтаж конструкцій для скління квартир, офісів, заміських будинків, зимових садів, балконів та лоджій.

Якість продукції відповідає європейським стандартам, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Запропонована назва НОВІКОН відображає всі побажання Клієнта.


Створення слогану:
Якість сучасних технологій!
Створення сайту:

www.novikon.com.ua
Створення фірмового стилю, поліграфії:


Створення брендбука:
Відгук:

П.І.Б.: Павло Малих

Компанія: «НОВІКОН»

Посада: Комерційний директор

Країна, місто: Україна, м. Одеса

Перед початком великої та серйозної роботи, ми розглядали кілька компаній для співпраці. Однак перевага була віддана студії дизайну FloMaster та LogoMaster, яка запропонувала нам повний комплекс робіт зі створення нашого майбутнього бренду починаючи від назви та закінчуючи створенням та просуванням сайту. Звичайно, нам дуже сподобалися роботи у портфоліо – і ми вирішили розпочати спільну роботу.

Під час роботи не було відчуття, що нам щось нав'язують. Розробники виявили максимальний інтерес до створення бренду, і бажання отримати справжній якісний продукт. Усі агенції розповідають по телефону красиво, але у студії FloMaster та LogoMaster є реальна зацікавленість допомогти замовнику. Співробітники студії насамперед думають про кінцевий результат, що дуже важливо і підкуповує. У процесі роботи нам одразу сподобалося спілкування з керівником та менеджерами, їх розуміння завдань на найвищому рівні.

За створеним бренд-буком були оформлені всі наші торгові точки та магазини, які стали добре привертати увагу та вигідно відрізнятися від конкурентів. Тепер наша компанія має єдиний фірмовий стиль, що дуже позитивно позначилося на продажах і впізнаваності нашого бренду.

Дуже професійно було розроблено web-сайт, який відображає сучасні тенденції у нашій галузі, як в Україні, так і у світі.

Можу порекомендувати компанію тим замовникам, які хочуть отримати якісне рішення "під ключ". Це надійна компанія. Тут працюють професіонали, працюють чітко та впевнено.

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98