Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви ТМ, під якою будуть вироблятися та продаватися весільні сукні (Україна). Кожен виріб виготовляється за оригінальним дизайнерським задумом із ретельно відібраних тканин, мережив, з ексклюзивним оформленням та ручною роботою, щоб кожна наречена змогла відчути себе чарівною.

Побажання Замовника до назви: назва має бути милим, добре запам'ятовуваною, повинна гарно і суворо вимовлятися, підкреслювати високу якість суконь виготовлених на сучасному спеціалізованому устаткуванні.

Після розгляду запропонованих варіантів, Замовник зупинився на назві Armonia.

Armonia перекладається з італійської, як гармонія.

Назва притягує до себе – хочеться купити весільну сукню цієї ТМ.

Висококваліфіковані фахівці та ретельний підбір тканин та матеріалів, незвичайний дизайн, бездоганний крій, якісне пошиття та оздоблення – це головні цінності нової ТМ.

Вдягнувши цю сукню, наречена перебуває в гармонії з собою.

ТМ Armonia представляє ексклюзивні сукні європейського стилю, в яких кожна наречена відчує себе особливою на своєму святі! Сукні бездоганно лягають по фігурі, підкреслюючи її переваги та приховуючи недоліки.

Створення сайту:

www.armonia.com.ua


Відгук:

П.І.Б.: Євген Васильєв

Компанія: Весільний салон "Novias-Gallery"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Хмельницький

Звернувся до студії за створенням ТМ, під якою виготовлятимуть весільні сукні. Серед багатьох пропозицій в інтернет вибрав саме LogoMaster Studio - т.к. дуже сподобалися представлені роботи з неймінгу на сайті, стиль подачі інформації та звичайно ж дуже цікаві та креативні логотипи.

Результатом роботи дуже задоволений! Зробили саме те, що я уявляв, коли обмірковував майбутній бренд. Стильно, красиво, сучасно та зі смаком!

Вже порекомендував студію моїм друзям...звертатимуться.

Хочу зазначити, що роботу було виконано чітко в обумовлені терміни, що рідкість у наш час. Всім раджу!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98