Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Дочірнє підприємство ”Дніпрянська аграрна фірма ім.Солодухіна” (Україна, м. Нова Каховка, Херсонська обл., смт. Дніпряни), займається вирощуванням, зберіганням та реалізацією свіжих фруктів та томатів.

Замовником ставилося завдання розробити торгову марку для продукції, що продається. Назва має асоціюватися з фруктами, сонцем і вітамінами, а як і писатися латинськими літерами, т.к. частина продукції експортуватиметься за кордон.

У процесі розгляду варіантів замовник зробив свій вибір на користь назви FRUTTOM.

Це вигадане слово, що складається з двох частин FRUT – фрукти та TOM – томати.

Перша частина слова походить від слова FRUCTOSA - вуглевод, що міститься в різних фруктах та овочах, це складова частина сахарози. Коріння це слова утворене від слова FRUX, що перекладається з латини як фрукт. Друга частина слова походить від слова TOMATO, що перекладається з англійської як помідор.

Таким чином, було розроблено назву, в якій поєднуються назви: фрукти та томати, а саме слово – етимологічно пов'язане із сільським господарством.


Створення сайту:

www.fruttom.com.ua
Створення фірмового стилю, поліграфії:

Відгук:

П.І.Б.: Андрій Косяков

Компанія: Дніпровська аграрна фірма
ім. Солодухіна

Посада: Служба реалізації

Країна, місто: Україна, Херсонська обл.,
м. Нова Каховка, смт. Дніпряни

Після розробки назви ТМ, логотипу та фірмового стилю ми вирішили звернутися до студії FloMaster за створенням сайту. Попередня робота компанії в 2010 році дуже сподобалася - всі роботи були виконані чітко в обумовлені за договором терміни, було зроблено багато доопрацювань, і отриманий результат нам до вподоби. Ми без жодних проблем зареєстрували розроблену ТМ, і вже понад півроку її використовуємо на нашій продукції.

Тепер черга прийшла за сайтом. Нам був потрібний промо-сайт для просування ТМ на ринку України. Після обговорення роботи, студія запропонувала нам три різні концепції дизайну, одна з концепцій з дрібними правками була одразу затверджена.

Ми дуже задоволені отриманим результатом і всім рекомендуємо студію FloMaster для комплексного виконання складних робіт. У студії дуже серйозний підхід до роботи та якісний результат!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98