Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для юридичної компанії (Україна, м. Київ), яка відома своїми лідерськими позиціями у сфері захисту інтересів Клієнта.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватись із сферою діяльності компанії. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві EVELEX.

EVELEX - вигадана назва, утворена від слів:

EVOLUTION (англ.) - розвиток, еволюція.

LEX (лат.) - закон, право.

Назва для юридичної компанії, яка постійно зростає та розвивається. Назва звучить суворо, солідно, впевнено. Слово легко вимовляється і запам'ятовується всіма мовами.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні.

Знак розробленого логотипа виконаний у вигляді об'ємного інноваційного щита зі з'єднання в ньому букв:
E + V + L + X. Щит означає захист і надійність, а також символізує такі поняття, як порядок , Істина, справедливість, мудрість, честь, щирість. Знак логотипу створює дуже гарний та позитивний образ, який уособлює довіру до компанії.

Колірне рішення логотипу виконане в темно-фіолетовому та сірому кольорі. Фіолетовий колір заспокоює, знімає тривогу та роздратування, що дуже важливо у юридичній сфері. Сірий колір логотипу відображає суворість і солідність.

Шрифтове написання назви “EVELEX” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності комплексу було прийнято використовувати в логотипі дескриптор LAW GROUP.
Створення слогану:
Браїни та skills

Створення фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає динаміку розвитку бренду. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль, що з динамічних ліній, відбиває оперативне надання послуг. Основною відмінністю стилю є строгість і запам'ятовуваність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, а також опису застосування фірмового стилю. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98