Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародної назви компанії в галузі генерування (майнінгу) криптовалют з великими виробничими потужностями.

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних компаній + вільний домен для сайту .com). Назва має асоціюватися з тематикою бренду, потужністю, енергією, солідністю та високою якістю послуг. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві BITRONEX.

Придумана назва бренду BITRONEX створена на західний манер і утворена від слів:

Bit (англ.) - біт, одиниця виміру інформації. Біт від англ. binary digit - двійкове число; також гра слів: англ. bit - шматочок, частка. Це одиниця виміру кількості інформації.

TRON - складове слово багатьох техногенних споруд, приладів та персонажів.

NEX від NEXT (англ.) - майбутнє, майбутнє, наступне.

Технологічна назва для компанії, яка використовує технології майбутнього генерування криптовалют.

Назва звучить надійно та символізує технології, а за технологіями – майбутнє.До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простотою у використанні та образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні. Знак логотипу виконано у вигляді першої літери назви з елементами електроконтактів для передачі технологічності бренду.

Кольорове рішення логотипу виконано з використанням зеленого та сірого кольору. Зелений колір – гроші, сірий – сучасні рішення, технології та інновації.

Шрифтове написання назви “BITRONEX” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у динамічному стилі.

Створення слогану:
Rock the bit!

Створення фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає динаміку розвитку компанії. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль виконаний у вигляді квадратних елементів із стрілками. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовуваність і елегантність. 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98