Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародної назви бренду меблів для ванної кімнати. Компанія ТОВ «Юліус Трейдінг» виготовляє меблі з високоякісних імпортних та вітчизняних матеріалів та комплектуючих. Фасад виготовлений із ламінованого МДФ, який покривається шарами ґрунту двокомпонентною глянсовою фарбою виробництва Італії (VERINLEGNO). Бічні стінки – з двостороннього ДСП, що ламінує. Внутрішні полиці та перегородки також з двостороннього ламінованого ДСП KRONOSPAN та EGGER, всі торці захищені кромкою ПВХ. Використовується надійна фурнітура: петлі, шайби, напрямні, ручки, ніжки, куточки, що забезпечують довгу, надійну роботу всіх рухомих частин конструкції виробництва Німеччини (HETTICH) та України (ДАС-Центр).

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних назв, + вільний домен для сайту .com). Асоціюватися з тематикою бренду, солідністю та якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві MIRATER.

Назва бренду MIRATER утворена від слів:

MIR (франц.) - світ.

MIRACLE (англ.) - дивовижна річ.

MIRATOR (лат.):
- дивується, що дивується;
- захоплений.

Дивний світ високої якості та надійності меблів для ванної кімнати.

Кожна категорія товару (пенал, тумба, дзеркало) – дивовижна, вона зроблена з любов'ю та турботою.

Меблі служать довго, дуже якісні і продумані - захоплює свого власника.

Назва вимовляється суворо, підкреслює солідність бренду та викликає позитивні емоції.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простотою у використанні та образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – меблі, бирку, етикетку тощо.

Знак логотипу виконаний у вигляді кола, в яке вписана стилізована літера М у вигляді хвилі. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відбиває форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, солярні цикли, всякий циклічний рух, динамізм, нескінченний рух, завершення, виконання. Логотип, що використовує коло, опосередковано характеризує бренд як єдиний, цілісний, універсальний.

Кольорове рішення логотипу виконано з використанням синього. Синій колір у дизайні логотипу відображає гармонію, чистоту та натуральність.

Шрифтове написання назви “MIRATER” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає динаміку розвитку бренду. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль, що складається з динамічних гуртків-бульбашок, відображає головну концепцію бренду - широкий вибір меблів для ванної кімнати. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовуваність і елегантність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини (поверхня меблів), а також опису застосування фірмового стилю.Відгук:

П.І.Б.: Несен Володимир Анатолійович

Компанія: ТОВ "Юліус Трейдінг", TM “MIRATER”

Посада: Директор

Країна, місто: Україна

Вирішили створити нову торгову марку під Європейський ринок, звернулися до «Львівської фірми» (не хочу робити чорний піар), втратили багато часу, гроші, щоправда, повернули і на тому спасибі.

Коли почали працювати зі студією "LogoMaster" відчули величезний контраст, перше, що дуже здивувало це терміни виконання, дуже швидко, друге, що хотілося відзначити цю велику кількість хороших варіантів. Спочатку замовили ім'я для ТМ, результат настільки сподобався, що ми замовили бренд бук та фірмовий стиль.

Дуже рекомендую, тому що є з чим порівнювати!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98