Створення бренду "з нуля"

Роботи > Створення бренду "з нуля"

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для BARBERSHOP – перукарня або салон для чоловіків (Київ, Україна).

Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути солідною, впевненою, тематичною, цікавою та незабутньою. Асоціюватися з наданням якісних послуг та стилем життя. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві BRAZOR.

BRAZOR - вигадана назва. Назва походить від слів:

RAZOR [англ.]:

  • бритва
  • голити
  • підстригати

Blade [англ.] – лезо.

Blade + Razor - у назві зашиті два слова, що означають лезо та бритву, що повністю відображає тематику закладу.

Назва так само співзвучна зі словом:

Brother [англ.] - брат, побратим, колега, земляк.

Ця гра слів BRAZOR повністю відображає тематику закладу, чоловіче спілкування за інтересами, клубність.

BRAZOR Barbershop — це перш за все клуб за інтересами, а потім уже цирюльня. Це місце, куди чоловіки приходять щоб пропустити по склянці віскі і добре провести час, а тим часом, скористатися послугами найкращих барберів Києва.

Кожна послуга у BRAZOR Barbershop – це особливий ритуал, який змушує клієнтів на якийсь час забути про свої справи і розслабитися в приємній обстановці.

Як така традиція barbershop - чоловічих перукарень, склалася вже давно в Європі та Америці. Їх можна назвати чоловічими клубами лише для своїх, де чоловік отримує не лише стильну стрижку, а й дотик до певної філософії життя. У barbershop панує своя неповторна атмосфера. Вони заборонено вхід жінкам. Тут працюють майстри зазвичай лише чоловічої статі. Можна сказати, що це свого роду чоловічий клуб - спільнота чоловіків, які цінують хороший сервіс, серйозне ставлення та небайдужі до свого зовнішнього вигляду.

Головна суть барбершопа - надання якісних послуг. Цей заклад відвідують справжні чоловіки – від бізнесменів до музикантів (архітекторів, дизайнерів, письменників тощо), які стежать за собою та за своїм зовнішнім виглядом. Для них дуже важливо, як виглядає їх волосся, борода і вуса. Так само, цим людям потрібно бути завжди у тренді, тобто. підтримувати певний соціальний статус, виглядати стильно та респектабельно.BRAZOR Barbershop - це насамперед чоловіча філософія проведення свого часу. Перукарня для людей, хто цінує відмінний сервіс, серйозне ставлення та піклується про свій зовнішній вигляд. Класичні стрижки, стрижки вусів та бороди, гоління небезпечною бритвою та засоби догляду за волоссям - Ви знайдете у нас не тільки це, але й розуміння, і дружню атмосферу всередині закладу.

BRAZOR Barbershop замислювався як місце, де чоловік може не тільки постригтися та поголитися, але й відпочити від суєти та поспілкуватися на суто чоловічі теми за келихом віскі.
Розробка дизайну сертифікату:

Сертифікати BRAZOR Barbershop - це чудова можливість подарувати вашим друзям або знайомим відвідування барбершопу. Нові враження, дружня атмосфера – завжди чудовий подарунок.

Сертифікат "Стрижка". Подарунковий сертифікат "Стрижка" у BRAZOR Barbershop - це можливість отримати індивідуальну чоловічу стрижку у невимушеній атмосфері чоловічого закладу.

Сертифікат "Борода". Подарунковий сертифікат "Борода" у BRAZOR Barbershop - це не просто можливість акуратно підстригти бороду, але й перетворити її на атрибут справжнього джентельмена.Розробка дизайну плаката:Створення сайту:

www.brazor.com.ua

Відгук:

П.І.Б.: Івлєв Дмитро

Компанія: BRAZOR Barbershop

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

З упевненістю рекомендую колектив студії "LogoMaster та FloMaster" як надійного партнера, що було перевірено мною протягом півроку роботи щодо створення нового бренду BRAZOR Barbershop.

Робота полягала у створенні назви, логотипу, стилю, поліграфічної продукції та сайту. Мене дуже порадувало уважне ставлення до моїх побажань та ідей.

Студія здатна вирішувати складні та нестандартні завдання, що зараз велика рідкість. Фахівці цієї компанії мають широкий досвід для реалізації проектів у галузі комплексного створення бренду.

Велике дякую за роботу! Дуже рекомендую!

 

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або телефонуйте:
+38 067 799 84 98